RADNIČKO SPORTSKE IGRE

3. kolo
A grupa
Apoteka „Higija“ – Knott autoflex yug 2:2
Eurosweet – PIK „Bečej – Remont“ 11:2
Elektrovojvodina – PIK „Bečej – Zalivno polje“ 9:3
Sojaprotein – Linde Carbodioxid 7:2
Domus general motors – Menjačnica „Apolo M“ odloženo.

KOŠARKA

Prva B liga (m)

15. kolo
Jedinstvo (NB) – Radnički (Obrenovac) 86:78
16. kolo (4. februar)
Radnički Student (Niš) – Jedinstvo (NB)

Radničko-sportske igre

6. kolo
A grupa
Sojaprotein – PIK „Remont“ 2:3
Knott autoflex yug – Menjačnica „Apolo M“ 1:0
Linde carbodioksid – PIK „Zalivno polje“ 4:2

FUTSAL
DRUGA LIGA SRBIJE – VOJVODINA

8. kolo (25. februar)
Kačarevo: Kraljevićevo – KMF Bečej

FUTSAL
Druga liga Srbije - Vojvodina

8. kolo
Kačarevo: Kraljevićevo – Bečej 3:3 (3:1)
9. kolo (4. mart, OSC „Mladost”, 19 časova)
Bečej: Bečej – Forum (Vršac)

FUTSAL

9. kolo (4. mart)
Bečej: Bečej – Forum (Vršac) 4:1 (3:1)
10. kolo (11. mart)
Kula: Hajduk – Bečej

FUTSAL
DRUGA LIGA SRBIJE – VOJVODINA

10. kolo
Kula: Hajduk – Bečej 3:7
11. kolo (18. mart)
Novi Sad: Tvrđava – Bečej

FUDBAL
MOL BEČEJ – SRBOBRAN – VRBAS

16. kolo
Savino Selo: Budućnost – Bečej Old gold 1:1 Srbobran: Mladost radost – Vojvodina (Bačko Gradište)
Kucura: Iskra – Jedinstvo 4:1
Nadalj: Napredak – Mladost (Radičević) 2:0

FUDBAL
MOL BEČEJ – SRBOBRAN – VRBAS

17. kolo
Radičević: Mladost – Iskra (Kucura) 0:1, Bačko Petrovo Selo: Jedinstvo – Mladost radost (Srbobran) 0:1 Bačko Gradište: Vojvodina – Budućnost (Savino Selo) 4:1, Bečej: Bečej Old gold – Proleter (Ravno Selo) 2:0
18. kolo (1. april)
Ravno Selo: Proleter – Vojvodina (Bačko Gradište), Savino Selo: Budućnost – Jedinstvo (Bačko Petrovo Selo) Srbobran: Mladost radost – Mladost (Radičević). Slobodan je tim Bečej Old golda.

FUTSAL
Korak do elite

Igrači Kluba malog fudbala Bečej nakon remija zabeleženog prošle subote u Kikindi (2:2) i pobede ostvarene u sredu na svom terenu nad zrenjaninskom ekipom Kepa 9 (4:1) nalaze se nadomak Prve lige Srbije.

Naslovi

Popularni Članci

      

Vojvodina

Srbija