ŽOK Bečej: Osmomartovski festival odbojke

  13 mart 2015
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

Šestu godinu zaredom u organizaciji ŽOK Bečej održan je turnir za najmlađe. Ove godine je na Osmomartovskom festivalu odbojke u sportskom centru „Đorđe Predin Badža“ učestvovalo više od 500 mladih odbojkašica iz Vojvodine. Igralo se na 12 terena u 6 kategorija.

Prvog dana festivala, 7. marta, takmičilo se u šest kategorija (2001, 2002, 2004, 2005. i 2006/2007. godište). ŽOK Bečej je bio najbolji u tri starosne kategorije, u kategoriji devojčica rođenih 2001, 2003. i 2006/2007. godine.
Dan kasnije, organizovan je turnir za pionirske selekcije na tri terena, a u konačnom plasmanu pionirki ŽOK Bečej je zauzeo drugo mesto.
„Ulaganje u najmlađe i ozbiljna organizacija takmičenja je nešto na čemu se intenzivno radi u ŽOK Bečej kao i u Odbojkaškom savezu Srednja Bačka i već sada je sve na veoma visokom nivou“, rekao je jedan od organizatora turnira, trener ŽOK Bečej Saša Bakić.
Podsetimo, ŽOK Bečej duži niz godina organizuje turnire i manifestacije ovog tipa, a za jun je najavljen dvodnevni 6. „Volleybal open Bečej 2015“, koji će biti održan u sportskom centru. Na tom takmičenju svake godine učestvuje oko 500 takmičara iz svih krajeva Vojvodine.

B.M.

 

KATEGORIJA 2001 (7. mart) prvi dan

Konačan plasman:

1. ŽOK BEČEJ 1
2. ŽOK VRBAS
3. ŽOK BEČEJ 2

Najbolji primač: Maša Drakilić – Vrbas
Najbolji server: Milana Popov – Bečej
Najbolji igrač: Tijana Vasić – Bečej

KATEGORIJA 2002

Konačan plasman:

1. OK KI 0230 - Kikinda
2. OK JEDINSTVO - N. Bečej
3. ŽOK VRBAS - Vrbas

Najbolji primač: Nina Vujadinović – Vrbas
Najbolji server: Nadica Nešić – Novi Bečej
Najbolji igrač: Tamara Zarić – Kikinda

KATEGORIJA 2003

Konačan plasman:

1. ŽOK BEČEJ
2. ŽOK SRBOBRAN
3. OK WORIORS

Najbolji primač: Anja Gavrilov – Srbobran
Najbolji server: Aleksandra Popović – Woriors - Obrovac
Najbolji igrač: Jovana Stanojev – Bečej

KATEGORIJA 2004

Konačan plasman:

1. ŽOK VRBAS 3 - Vrbas
2. ŽOK VRBAS 1 - Vrbas
3. ŽOK WORIORS - Obrovac

Najbolji primač: Maja Vignjević – Vrbas
Najbolji server: Anastasija Popović – Woriors - Obrovac
Najbolji igrač: Violeta Dančo – Vrbas

KATEGORIJA 2005

Konačan plasman:

1. OK JEDINSTVO - Novi Bečej
2. OK JEDINSTVO - N. Miloševo
3. ŽOK SRBOBRAN - Srbobran

Najbolji primač: Jovana Pavlović – Srbobran
Najbolji server: Isidora Popov – N. Miloševo
Najbolji igrać: Milena Korovljev – N. Bečej

KATEGORIJA 2006/2007

1. ŽOK BEČEJ - Bečej
2. ŽOK KI 0230 - Kikinda
3. ŽOK SRBOBRAN - Srbobran

Najbolji primač: Ivana Matvienko – Srbobran
Najbolji server: Tea Salma – Kikinda
Najbolji igrač: Anđela Nikolić – Bečej

KATEGORIJA PIONIRKI (8. mart) drugi dan

Konačan plasman:

1. ŽOK HAJDUK - Kula
2. ŽOK BEČEJ - Bečej
3. ŽOK STAR - Novi Sad

Najbolji primač: Sanja Grković - ŽOK Hajduk Kula
Najbolji server: Ivana Bukvić - ŽOK Hajduk Kula
Najbolji igrač: Ana Madžar - ŽOK Hajduk Kula
Najbolji libero: Ana Mićanović - ŽOK Star Novi Sad
Najbolji tehničar: Teodora Češljarov - ŽOK
Bečej
Najbolji smečer: Nađa Švedić - ŽOK Bečej
Bečej
Najbolji bloker: Anđela Bobić - ŽOK Hajduk Kula
Najbolji trener: Srđan Marković - ŽOK Star Novi Sad

Naslovi

Popularni Članci

      

Vojvodina

Srbija