BM Telex

  01 mart 2019
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

VATERPOLO

Prva A liga Srbije (m)
9. kolo:
Dunav –  PVK Bečej  4:9 (0:2, 3:4, 1:1, 0:2)
TENT – Taš 12:14
Zemun – Banjica 13:4
Stari grad –  Beograd  9:6

10. kolo:
PVK Bečej – Stari grad 8:10 (1:2, 4:3, 2:3, 1:2)
Zemun – Beograd 10:7
Banjica –  TENT 12:10
Taš – Dunav 10:11

1.    Zemun         10    8    1    1    121:54    25
2.    Stari grad     10    8    1    1    106:80    25
3.    Taš               10    6    0    4    101:90    18
4.    Beograd       10    6    0    4    99:94    18
5.    PVK Bečej    10    5    0    5    96:88    15
6.    Banjica         10    3    1    6    95:113    10
7.    TENT           10    1    1    8    82:117    4
8.    Dunav         10    1    0    9    76:140    3


11. kolo (23.2):
Zemun – PVK Bečej
Stari grad – Taš
Dunav – TENT
Beograd – Banjica

12. kolo (2.3):
PVK Bečej – Beograd
TENT – Stari grad
Banjica – Dunav
Taš – Zemun

13. kolo (9.3):
PVK Bečej – Banjica
Stari grad – Dunav
Beograd – Taš
Zemun –  TENT

FUDBAL

Prva liga Srbije

23. kolo (27.2. 14 č):
OFK Bečej 1918 – Inđija
TSC – Trajal
OFK Žarkovo – Teleoptik
Metalac – Sloboda
Javor Matis – Borac
Zlatibor – Radnički 1923
Sinđelić – Novi Pazar
Budućnost – Bežanija

24. kolo (3.3):
Trajal – OFK Bečej 1918
Inđija – Budućnost
Bežanija – Sinđelić
Novi Pazar – Zlatibor
Radnički 1923 – Javor Matis
Borac – Metalac
Sloboda – OFK Žarkovo
Teleoptik – TSC

25. kolo (6.3):
OFK Bečej 1918 – Teleoptik
Trajal – Inđija
TSC – Sloboda
OFK Žarkovo – Borac
Metalac – Radnički 1923
Javor Matis – Novi Pazar
Zlatibor – Bežanija
Sinđelić – Budućnost

26. kolo (10.3):
Sloboda – OFK Bečej 1918
Inđija – Sinđelić
Budućnost – Zlatibor
Bežanija – Javor Matis
Novi Pazar – Metalac
Radnički 1923 – OFK Žarkovo
Borac – TSC
Teleoptik – Trajal

1     Javor Matis          22    14    4    4    44:19    46
2     Inđija                 22    14    3    5    37:13    45
3     TSC                   22    12    8    2    41:18    44
4     Zlatibor              22    14    2    6    36:18    44
5     Sinđelić              22    10    8    4    26:15    38
6     Metalac              22    10    8    4    33:24    38
7     Radnički 1923      22    11    4    7    25:22    37
8     Bežanija              22    10    2    10   27:26    32
9     Trajal                 22    8    3    11    17:26    27
10    OFK Žarkovo       22    7    5    10    25:31    26
11    Bečej 1918        22    7    4    11    27:32    25
12    Borac                22    6    6    10    21:29    24
13    Budućnost        22    5    6    11    18:28    21
14    Teleoptik           22    5    6    11    15:26    21
15    Sloboda            22    3    4    15    10:38    13
16    Novi Pazar          22    0    7    15    6:43    7

ODBOJKA

II liga sever (m)

10. kolo:
Vojvodina II – MOK Bečej 3:1 (22:25, 25:22, 25:15, 25:15)
Sombor – Hercegovina 3:0
Mladost – Kulpin 0:3
Partizan – Proleter 3:2
Vrbas – Dunav volley 0:3

11. kolo:
MOK Bečej – Partizan 0:3 (19:25, 17:25 , 21:25)
Vrbas – Sombor 1:3
Dunav volley – Vojvodina NS Seme II 1:3
Proleter – Mladost 3:0
Kulpin – Hercegovina 3:0


1     Kulpin                             11    10    1    31:8    29
2     Dunav volley                    11    9    2    29:9    27
3     Proleter                          11    9    2    28:12    25
4     Sombor                          11    8    3    27:12    25
5     Partizan                          11    6    5    25:16    21
6     Bečej                             11    5    6    16:20    14
7     Vojvodina NS Seme II     11    4    7    14:23    12
8     Mladost (T)                     11    3    8    12:29    7
9     Hercegovina                    11    1    10    6:32    3
10     Vrbas                           11    0    11    6:33    2


12. kolo (23/24.2):
Mladost – MOK Bečej (27.3. 19 č)
Sombor – Kulpin
Hercegovina – Proleter
Partizan – Dunav volley
Vojvodina Seme II – Vrbas

13. kolo (2/3.3):
MOK Bečej – Hercegovina
Vojvodina NS Seme II – Sombor
Vrbas – Partizan
Dunav volley – Mladost
Proleter – Kulpin

I vojvođanska liga „istok“ (ž)

8. kolo:
ŽOK Bečej – Grbić 0:3 (18:25, 22:25, 15:25)
Bagljaš 023 – NS Volej tim 3:0
Blok aut – Novi Sad 2:3
Mladost – Beočin (odloženo)

1     Bagljaš 023      8    8    0    24:2    23
2     Novi Sad 2       8    6    2    22:10  18
3     NS Volej tim     8    5    3    17:9    16
4     Grbić               8    5    3    16:14  13
5     Blok aut          8    3    5    12:18    9
6     Bečej               8    2    6    7:19    6
7     Mladost           7    1    6    8:18    5
8     Beočin             7    1    6    3:19    3

9. kolo (23/24.2):
Novi Sad II – ŽOK Bečej
Blok aut – Mladost
NS Volej tim – Beočin
Grbić – Bagljaš 023

10. kolo:
ŽOK Bečej – Blok aut
Mladost – NS Volej tim
Beočin – Grbić
Bagljaš 023 – Novi Sad II

I Vojvođanska liga „sever“ (ž)

8. kolo:
Apatin – Libero (odloženo)
Vrbas – CVS 3:0
Sutjeska – Merkur 0:3
Spartak II – Goks in 3:0

1     CVS         4    3    1    10:4      9
2     Merkur     4    3    1     9:4       9
3     Apatin      3    3    0     9:2       8
4     Spartak II 4    2    2    8:8       7
5     Vrbas       3    2    1    7:3        6
6     Sutjeska   4    1    3   5:10      3
7     Goks IN   4    1    3    4:10      3
8     Libero     4    0    4    1:12      0


9. kolo (23/27.2):
Libero – Sutjeska (27.02. 20č)
Spartak – Vrbas
Merkur – CVS
Goks in – Apatin

10. kolo:
CVS – Libero
Vrbas – Merkur
Sutjeska – Goks in
Apatin – Spartak II

 



Naslovi

Popularni Članci

      

Vojvodina

Srbija