BM teleks od 26. decembra 2014.

  26 decembar 2014
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

FUTSAL
Prva liga Srbije

11. kolo:
Nova Pazova – Bečej 2:0
SAS – Mungosi 1:3
Vranje – Smederevo 10:4
Kalča – Kopernikus 5:4
Novi Pazar – Ekonomac 1:2
Fontana – Vintersport 8:8
Utakmicama 11. kola je završen jesenji deo prvenstva. Početak prolećnog dela je predviđen od 13. do 16. februara kada se igraju mečevi 12. kola u okviru kojeg se Bečejci u Vranju sastaju sa istoimenom ekipom.

 

Vaterpolo
I a liga Srbije (ž)

1. kolo:
VK Bečej – Vojvodina 11: 13
Senta – Stari grad 23:1
Crvena zvezda – Taš 2000 11:5
Vračar – Partizan 8:4

2. kolo:
Partizan – Bečej 11:1
Stari grad – Vojvodina 5:7
Taš 2000 – Vračar 9:8
Senta – Crvena zvezda 3:9

3. kolo (24.01):
Bečej – Taš 2000
Crvena zvezda – Stari grad
Vračar – Senta
Vojvodina – Partizan

I b liga Srbije (m)

1. kolo:
Taš – Bečej 10:10
Šabac – Dorćol 13:6
Goč – Rasina 9:8
Partizan II slobodan tim.

2. kolo:
Bečej – Šabac 4:5
Dorćol – Goč 12:9
Partizan II – Taš 8:7
Slobodan tim Rasina.

3. kolo:
Goč – Bečej 4:3
Šabac – Partizan II 9:3
Rasina – Dorćol 8:9
Slobodan tim Taš.

4. kolo:
Bečej – Rasina
Partizan – II Goč
Taš – Šabac
Slobodna je ekipa Dorćola.

Stoni tenis
„Joola kup“

Na „Joola kupu 2014“ održanom 20. decembra u Novom Sadu u konkurenciji 441 takmičara iz Hrvatske, Makedonije, Rumunije, Slovačke, Mađarske, Nemačke, BiH i Crne Gore, Akoš Benke iz Bačkog Gradišta u kategoriji mlađih kadeta osvojio je prvo mesto, a u kategoriji mlađih kadetkinja Radmila Tominjak, takođe članica STK Vojvodina, osvojila je drugo mesto, dok je njena klupska koleginica Barbara Đurčik stigla do četvrtfinala.

ODBOJKA
I vojvođanska liga, grupa sever (ž)

9. kolo:
Panonija – Bečej 3:0
Volejstars – Nis Spartak II 0:3
Sutjeska – CVS 1:3
Hajduk – Apatin 3:2
Merkur – Goks in 3:1
Posle ovih utakmica završava se jesenji deo prvenstva, a početak prolećnog dela je predviđen 21. i 22. februara kada se igraju utakmice 10. kola, a Bečejke se u Subotici sastaju sa liderom na tabeli, jesenjim prvakom aktuelnog takmičenja, ekipom NIS Spartak II.

I vojvođanska liga, grupa istok (m)

7. kolo:
Bečej – Sloven 3:0
Banat – Klek Srbijašume II 3:0
Sirig – Mladost 3:1
Kikinda slobodan klub.

Ovim utakmicama je završen jesenji deo prvenstva, dok je nastavak predviđen 21. i 22. februara, a u prvom kolu drugog dela prvenstvene trke Bečej je slobodan tim.

STONI TENIS
Prva liga Srbije (ž)

9. kolo:
Vojvodina (BG) – Beočin 4:0
Vršac – Rapid 4:1
Bačka Topola – Sloga 4:0
Čelarevo – Flip 2:4
Novi Beograd – Požega 1:4

Mečevima 9. kola završen je jesenji deo prvenstva u kojem su stonoteniserke Vojvodine iz Bačkog Gradišta ostvarile uspešan bilans plasmanom na četvrtu poziciju.
Druga liga Srbije (m)

9. kolo:
Čelarevo – Vojvodina 2:4
Eđšeg – Roham 4:3
Zmajevo – Unirea 0:4
Kanjiža – Spartak 2:4
ŽAK – Bačka Topola 1:4
Nakon ovog kola uslediće pauza do početka prolećnog dela prvenstva, a ekipa Vojvodine je osvojila titulu jesenjeg prvaka bez izgubljenog meča u devet odigranih kola.

Naslovi

Popularni Članci