BM teleks od 31. oktobra 2014.

  31 oktobar 2014
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

FUTSAL
Prva liga Srbije

5. kolo:
Bečej – Vintersport 5:5
Kopernikus – Mungosi 6:1
Nova Pazova – Novi Pazar 3:3
SAS Maksbet – Fontana 8:5
Smederevo – Ekonomac 7:3
Vranje – Kalča 1:3

 


6. kolo (30.10./03.11.):
Ekonomac – Bečej
Mungosi – Kalča
Novi Pazar – Vranje
Fontana – Nova Pazova
Vintersport – SAS Maksbet
Kopernikus – Smederevo

7. kolo (7/10.11):
Bečej – Kopernikus
Smederevo – Mungosi
SAS Maksbet – Ekonomac
Nova Pazova – Vintersport
Vranje – Fontana
Kalča – Novi Pazar

STONI TENIS
Prva liga Srbije (ž)

3. kolo:
Bačka Topola – Vojvodina (BG) 4:0

4. kolo:
Rapid (Nikolinci) – Vojvodina (BG) 4:0

5. kolo:
Vojvodina (BG) – Čelarevo

Druga liga Srbije (m)

3. kolo:
Vojvodina (BG) – Roham (NC) 4:2

4. kolo:
Vojvodina (BG) – Spartak (Debeljača) 4:1

5. kolo:
Unirea (Uzdin) – Vojvodina (BG)

Trofej Beograda

Na „Trofeju Beograda“ održanom 19. oktobra u kategoriji mlađih kadeta i kadeta koje se boduje za rang-liste Srbije, Gradištanci su učestvovali sa pet takmičara. U grupi mlađih kadeta Akoš Benke je osvojio prvo mesto, a Radmila Tominjak je bila treća u grupi mlađih kadetkinja. Barbara Đurčik i Ivana Ćućuz su se plasirale u osminu finala.


Na turniru za stariji uzrast u grupi kadeta koje se takođe bodovalo za rang-liste Srbije, do četvrtfinala su stigli Akoš Benke (kadeti), Radmila Tominjak i Nikolet Oros (kadetkinje).

 

ODBOJKA
I vojvođanska liga, grupa sever (ž)


1. kolo:
ŽOK Bečej – NIS Spartak II 0:3
Goks in – Panonija 0:3
Apatin – Merkur 0:3
CVS – Hajduk 3:2
Volejstars – Sutjeska 0:3

2. kolo:
ŽOK Bečej – Goks in 3:2
NIS Spartak II – Sutjeska 3:0
Hajduk – Volejstars 1:3
Merkur – CVS 0:3
Panonija – Apatin 3:1


3. kolo (01/02.11.):
Apatin – Bečej
Goks in – NIS Spartak II
CVS – Panonija
Volejstars – Merkur
Sutjeska – Hajduk

4. kolo (08/09.11.):
Bečej – CVS
NIS Spartak II – Hajduk
Merkur – Sutjeska
Panonija – Volejstars
Goks in – Apatin

I vojvođanska liga, grupa istok (m)

1. kolo:
OK Bečej (slobodan)
Banat – Kikinda 3:1
Mladost – Klek Srbijašume II 3:0
Sloven – Sirig (odloženo)
U takmičenju je došlo do promene, kako u rasporedu, tako i u terminima odigravanja utakmica zbog naknadnog uvrštavanja ekipe Siriga u ligu.

2. kolo (01/02.11.):
OK Bečej – Banat (subota, 17 č)
Klek Srbijašume – II Kikinda
Mladost – Sloven
Sirig (slobodan)

 

RUKOMET
Treća srpska liga Srem – Južna Bačka (ž)

6. kolo:
Cepelin – Klenak 09 20:27
Rusin – Hajduk 13:20
Železničar II – Sonta 16:30
Odžaci – Maks sport II 9:34
Radnički – Deronje 30:22
Eret – Temerin II (nije odigrano)

7. kolo:
Deronje – Cepelin (prekid u 31. min.)
Klenak 09 – Rusin 44:17
Temerin II – Radnički 29:32
Sonta – Odžaci 32:6
Hajduk – Železničar II 24:14
Mladost II – Eret (nije odigrano)


8. kolo (01/02.11.):
Cepelin - Temerin II (nedelja 16 č)
Rusin – Železničar II
Odžaci – Hajduk
Radnički – Mladost II
Klenak 09 – Deronje
Eret – Sonta

9. kolo (08/09.11.):
Mladost II – Cepelin
Deronje – Rusin
Temerin II – Klenak 09
Sonta – Radnički
Železničar II – Odžaci
Hajduk – Eret

Naslovi

Popularni Članci