BM teleks od 17. oktobra 2014.

  17 oktobar 2014
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

FUTSAL

Prva liga Srbije

3. kolo:
Bečej – Novi Pazar 4:3
Smederevo – Fontana 7:2
Kopernikus – Vintersport 6:5
Nova Pazova – Vranje 3:3
SAS Maksbet – Kalča 2:4
Ekonomac – Mungosi (odloženo)

 

4. kolo:
Fontana – Bečej 1:3
Kalča – Nova Pazova 7:1
Ekonomac – Kopernikus 1:0
Mungosi – Vranje 4:3
Vintersport – Smederevo 3:1
Novi Pazar – SAS Maksbet 6:2


5. kolo (17/20.10.):
Bečej – Vintersport (subota, 19,30 č)
Kopernikus – Mungosi
Nova Pazova – Novi Pazar
SAS Maksbet – Fontana
Smederevo – Ekonomac
Vranje – Kalča

6. kolo (30.10./03.11.):
Ekonomac – Bečej
Mungosi – Kalča
Novi Pazar – Vranje
Fontana – Nova Pazova
Vintersport – SAS Maksbet
Kopernikus – Smederevo

FUDBAL

PFL Novi Sad

8. kolo:
Bečej 1918 – Kulpin 7:0
Maglić – Obilić 3:0
Tvrđava – Titel 1:0
Borac – Krila krajine 4:0
Stari grad – Vojvodina 0:0
Budućnost – Mladost 2:1
Mladost radost – Sutjeska 4:0
Proleter – Hajduk 1:3

9. kolo:
Obilić – Bečej 1918 0:0
Hajduk – Maglić 5:0
Sutjeska – Proleter 1:3
Mladost – Mladost radost 3:3
Vojvodina – Budućnost 3:0
Krila krajine – Stari grad 3:0
Titel – Borac 0:2
Kulpin – Tvrđava 2:1


10. kolo (18./19.10 15 č):
Maglić – Bečej 1918
Tvrđava – Obilić
Borac – Kulpin
Stari grad – Titel
Budućnost – Krila krajine
Mladost radost – Vojvodina
Proleter – Mladost
Hajduk – Sutjeska

11. kolo (25./26.10. 14 č):
Bečej 1918 – Tvrđava
Obilić – Borac
Vojvodina – Proleter
Sutjeska – Maglić
Mladost – Hajduk
Krila krajine – Mladost radost
Titel – Budućnost
Kulpin – Stari grad

MFL Vrbas-Titel-Žabalj

7. kolo:
Jedinstvo (BPS) – Iskra 0:2
Vojvodina – Napredak 1:0
Miletić – Mladost 7:0
Budućnost – Bačka 2:0
Sloga – Jedinstvo (G) 0:4
Hajduk – Obilić 2:3

8. kolo:
Obilić – Jedinstvo (BPS) 1:3
Iskra – Vojvodina 4:1
Mladost – Hajduk 3:0
Bačka – Napredak
Jedinstvo (G) – Miletić 0:1
Budućnost – Sloga 6:0


9. kolo (19.10. 15č):
Jedinstvo (BPS) – Mladost
Vojvodina – Obilić
Sloga – Bačka
Miletić – Budućnost
Hajduk – Jedinstvo (G)
Napredak – Iskra

10. kolo (26.10. 14.č):
Jedinstvo (G) – Jedinstvo (BPS)
Mladost – Vojvodina
Bačka – Iskra
Obilić – Napredak
Budućnost – Hajduk
Sloga – Miletić

RUKOMET

6. kolo (18./19.10.):
Cepelin – Klenak 09 (petak 19,40 č)
Rusin – Hajduk
Železničar II – Sonta
Odžaci – Maks sport II
Radnički – Deronje
Eret – Temerin II

7. kolo (25.10.):
Deronje – Cepelin
Klenak 09 – Rusin
Temerin II – Radnički
Sonta – Odžaci
Maks sport II – Eret


ODBOJKA
I vojvođanska liga sever (ž)

1. kolo:
Bečej – NIS Spartak II (nedelja 18 č)
Goks in – Panonija
Apatin – Merkur
CVS – Hajduk
Volej stars – Sutjeska

2. kolo:
Bečej – Goks in
NIS Spartak II – Sutjeska
Hajduk – Volej stars
Merkur – CVS
Panonija – Apatin

I vojvođanska liga istok (m)

1. kolo (18.10):
Bečej – Sloven (subota 17 č)
Banat – Kikinda
Mladost – Klek Srbijašume II

2. kolo (25./26.10.):
Kikinda – Klek Srbijašume II
Banat – Bečej
Sloven – Mladost

DŽUDO
Memorijal „Josipa Potneka“

Na IX međunarodnom memorijalnom džudo turniru „Josipa Potneka“ održanom minulog vikenda u Osijeku uz učešće 420 takmičara iz 38 klubova iz 6 zemalja, u konkurenciji poletaraca bronzano odličje je pripalo Liki Šijačkom u kategoriji do 31 kg i Olji Vasić u kategoriji do 70 kg u konkurenciji starijih pionirki.

Naslovi

Popularni Članci