BM teleks 11. decembar 2015.

  11 decembar 2015
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

BM teleks

STONI TENIS
Prva liga Srbije (ž)

7. kolo:
Vojvodina (BG) – Flip (Ki) 4:0
Zmajevo – Novi Beograd 4:1
Čelarevo – J. Kolumbo 1:4
C. zvezda – B. Topola 2:4
NS 2011 – Požega 4:0

8. kolo:
Požega – Vojvodina (BG) 0:4
Bačka Topola – NS 2011 4:3
Novi Beograd – Flip (Ki) 4:2
Zmajevo – Čelarevo 4:1
J. Kolumbo – C. zvezda 3:4

9. kolo (19.12):
Vojvodina (BG) – B. Topola (17č)
Čelarevo – Novi Beograd
Crvena zvezda – Zmajevo
NS 2011 – J. Kolumbo (Ni)
Flip (Ki) – Požega

Druga liga sever (m)

7. kolo:
Vojvodina (BG) – ŽAK (So) 4:0

8. kolo:
Vojvodina (BG) – Čelarevo 2:4

Kolo pre kraja jesenjeg dela prvenstva stonoteniseri iz Bačkog Gradišta se nalaze na petom mestu tabele sa 12 osvojenih bodova.
 
9. kolo (19.12):
Radnički (NS) – Vojvodina (BG)

Druga liga sever (ž):

7. kolo:
Bačka (B. B.) – Bečej 3:4

8. kolo:
Bečej – Slavija 96 (Ko) 1:4

Nakon pretposlednjeg kola jesenjeg dela prvenstva stonoteniserke Bečeja zauzimaju treću poziciju na tabeli sa 14 bodova.

9. kolo (19.12):
Vojvodina 2011 – Bečej 4:1

Vaterpolo

I b liga Srbije (m)

4. kolo:
Partizan II – Dorćol 15:3
Banja Luka – Singidunum 7:14
Valis – Rasina 8:14
N. Beograd 011 – Valis 93 3:16
Slobodan: Bečej.

5. kolo:
Bečej – Partizan II 10:7
Rasina – N. Beograd 011 10:2
Singidunum – Valis 13:9
Dorćol – Banja Luka 6:7
Slobodan: Valis 93.

6. kolo (12.12):
Banja Luka – Bečej
Valis – Dorćol
N. Beograd 011 – Singidunum
Valis 93 – Rasina
Slobodan: Partizan II.

7. kolo (16.12):
Bečej – Valis
Singidunum – Valis 93
Dorćol – Novi Beograd 011
Partizan II – Banja Luka
Slobodna: Rasina.

8. kolo (23.12):
Novi Beograd 011 – Bečej
Valis – Partizan II
Valis 93 – Dorćol
Rasina – Singidunum
Slobodna: Banja Luka.

Odbojka

II liga, sever (m)

7. kolo:
MOK Bečej – Proleter (Zr) 3:1
Futog – Hercegovina (RT) 3:0
Srem (SM) – Vojvodina II 3:1
Kulpin – Vrbas 3:1
Mladost (NP) – Dunav volley (NS) 1:3

8. kolo:
Dunav volley (NS) – MOK Bečej 0:3
Hercegovina (RT) – Proleter (Zr) 3:0
Vrbas – Mladost (NP) 0:3
Vojvodina II – Kulpin 2:3
Futog – Srem (SM) 3:2

9. kolo (12/13.12):
MOK Bečej – Vrbas (nedelja 15 č)
Srem (SM) – Hercegovina (RT)
Kulpin – Futog
Mladost (NP) – Vojvodina II
Proleter (Zr) – Dunav volley (NS)

Nakon ovog kola biće okončan prvi deo prvenstva i uslediće pauza do 20. februara kada će se igrati utakmice prvog kola prolećnog dela prvenstva.

10. kolo (20.02):
MOK Bečej – Vojvodina II
Hercegovina (RT) – Dunav volley (NS)
Proleter (Zr) – Vrbas
Mladost (NP) – Futog
Kulpin – Srem (SM)

I Vojvođanska liga sever (ž):

6. kolo:
ŽOK Bečej – Hajduk (Ku) 0:3

7. kolo:
Apatin – ŽOK Bečej 3:0
Panonija (BP) – Gox-in (BG) 2:3
Subotica – CVS (So) 0:3
Hajduk (Ku) – Merkur (BP) 3:1
Volejstars (So) – Elan volej (Sr) 3:2

8. kolo:
ŽOK Bečej – Volejstars (So) 0:3
Gox-in (BG) – Elan volej (Sr) 3:1
Merkur (BP) – Apatin 3:2
CVS (So) – Hajduk (Ku) 1:3
Panonija (BP) – Subotica 3:0

9. kolo (12/13.12):
ŽOK Bečej – Elan volej (Sr)
Subotica – Gox-in (BG)
Hajduk (Ku) – Panonija (BP)
Apatin – CVS (So)
Volejstars (So) – Merkur (BP)

Kuglanje

II vojvođanska liga (m)

13. kolo:

Bečej – Golubinci (2:0) 3171:2938
Kanjiža – Radnički LK (Ki) (2:0) 3176:3059
NS 1932 – Jadran (F) (2:0) 3043:2819
Kljajićevo – Sloboda (S. Moravica) (0:2) 3394:3434
Junaković Prigrevica – Vihor (So) (0:2) 3329:3490
Veteran BMV – SPENS (2:0) 3091:3068
Jadran (G) – Vrbas (0:2) 3160:3175

Ovim mečevima je završen prvi deo prvenstva. Kuglaši Bečeja su na osmom mestu prvenstvene tabele sa 12 osvojenih bodova koliko ima i devetoplasirana ekipa Veteran BMV iz Vrbasa. Prvi su kuglaši Slobode iz Stare Moravice sa 21 osvojenim bodom a poslednja je ekipa Golubinaca sa jednim bodom i zauzima 14. poziciju. U prvom kolu nastavka prvenstva Bečejci dočekuju ekipu Kanjiže koja je trenutno četvrta na tabeli II Vojvođanske lige.

Naslovi

Popularni Članci